Zabiegi pielęgnacyjne

  

Zabieg oczyszczający

Całoroczny zabieg zwężający pory i poprawiający strukturę skór  Dzięki dwutorowemu działaniu detoksykuje skórę, oczyszcza, dotlenia i nawilża, zwęża pory rozszerzone wraz z wiekiem, poprawia teksturę skóry, poprawia elastyczność, redukuje zmarszczki.

Zabieg bazuje na właściwościach ekstraktów bogatych w kwasy huminowe oraz ekstrakcie z kory drzewa mahoniowego.

Przeznaczony dla osób z problemem rozszerzonych porów na skutek starzenia się skóry. Zabieg możemy wykonywać cały rok, skóra po zabiegu nie wyklucza nas z życia towarzyskiego.

Jak często wykonujemy zabiegi?
Zaleca się 4-6 zabiegów w serii w odstępach 7 dni. Ilość zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie w zależności od stanu początkowego skóry.


  

Zabieg nawadniający

Zabieg przywracający hydro- równowagę i odbudowujący barierę naskórkową, a także wygładzający zmarszczki powstałe na skutek utraty wody. Wyjątkowy zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej, matowej i ściągniętej. Kluczowym składnikiem linii jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej.

Efekty zabiegu:
– wzmocnienie bariery hydrolipidowej naskórka
– silne nawilżenie i ograniczenie utraty wody z naskórka
– wygładzenie zmarszczek wynikających z odwodnienia skóry
– przywrócenie komfortu skórze

Jak często wykonujemy zabiegi?
Zaleca się 4-6 zabiegów w serii w odstępach 7 dni. Ilość zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie w zależności od stanu początkowego skóry. W celu zintensyfikowania i przedłużenia efektów zabiegu rekomendujemy produkty pielęgnacji domowej z tej samej serii.


  

Zabieg liftingujący

Nieinwazyjna redukcja zmarszczek mimicznych. Całkowicie bezpieczny zabieg bez użycia igieł z efektem toksyny botulinowej.
Profesjonalny zabieg o najwyższej skuteczności przeciwzmarszczkowej, dzięki zawartości kwasu gamma- aminomasłowego (GABA) i peptydów biomimetycznych. Składniki preparatów poprawiają napięcie , elastyczność oraz zwartość skóry.

Efekty zabiegu:
– skóra jędrna i napięta
– spektakularne wygładzenie zmarszczek mimicznych już w kilka minut po zabiegu
– lifting skóry twarzy, szyi i dekoltu
– przywraca młodszy wygląd i naturalny blask skórze

Jak często wykonujemy zabiegi?
Zaleca się 4-6 zabiegów w serii w odstępach 7 dni. Ilość zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie w zależności od stanu początkowego skóry. Dla podtrzymania efektów rekomendujemy profesjonalną pielęgnację domową.


  

Zabieg rozjaśniający

Zabieg o potrójnym mechanizmie zwalczania przebarwień, bazujący na 10% kwasie gentyzynowym, heksylrezorcynolu i ekstraktach bogatych w enzymy owocowe.
Kluczowym składnikiem produktów jest kwas gentyzynowy, naturalny produkt pozyskiwany z korzenia Gentiana, jest znany jako bezpieczny i łagodny środek do redukcji przebarwień różnego pochodzenia, w tym przebarwień posłonecznych i
melasmy.

Efekty zabiegu:
– delikatne działanie złuszczające i silnie rozjaśniające skórę
– może być wykonywany całorocznie, nie wyklucza z życia codziennego
– wyrównany koloryt cery, redukcja przebarwień,
– ochrona przed powstawaniem nowych przebarwień
– skóra zregenerowana i odżywiona dzięki naturalnym olejkom

Zabieg polecany dla skór z przebarwieniami skórno-naskórkowymi o różnej etiologii. Nieinwazyjny zabieg całoroczny, który możemy rozbudować o inne peelingi chemiczne, by zwiększyć efektywność zabiegu.

Jak często wykonujemy zabiegi?
Zaleca się 4-6 zabiegów w serii w odstępach 10 dni. Ilość zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie w zależności od stanu początkowego skóry.


  

estGen

estGen to wielozadaniowy program by osiągnąć skórę naturalnie doskonałą. Zabiegi oparte są na inteligentnych preparatach – innowacyjne receptury działają na poziomie komórkowym.
estGen to połączenie najnowszych rozwiązań inżynierii tkankowej z wieloletnimi badaniami naukowców!
Zabiegi te polegają na aktywacji szeregu procesów biochemicznych w tkankach prowadząc do biorewitalizacji w wielu obszarach zabiegowych. Zabiegi odbudowują i regenerują skórę poprzez wykorzystanie aktywacji odpowiedzi immunologicznej.
Preparaty estGen zawdzięczają swoją skuteczność kompleksowi aminokwasów, białkom immunomodulującym, transferynom, czynnikom wzrostu, substancjom bakteriostatycznym, enzymom oraz szeregiem substancji aktywnych, powodując szybkie i bezpieczne procesy regeneracji.
Zabieg estGen to 3 procedury regeneracji skóry. Zabiegi polegają na zastosowaniu preparatu na wcześniej uszkodzoną skórę lub inicjowanie tego uszkodzenia podczas zabiegu specjalistycznego, rozpoczynając w ten sposób intensywny proces regeneracji. Preparat estGen dostarcza w głąb skóry aktywne składniki, których celem jest wywołanie pożądanych efektów. Można go wykonać na dwa sposoby – estGen mezoterapia mikroigłowa lub estGen z sonoforezą . Każdy z zabiegów jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

Kiedy wykonujemy zabieg estGen ?
1. W przebiegu stanu zapalnego toczącego się w skórze- ŁZS, AZS, egzema, trądzik pospolity, trądzik różowaty
2. Gdy chcemy uruchomić procesy samoregeneracji skóry, tutaj dodatkowo stosujemy profilowany sprzęt kosmetologiczny lub zabiegi mezoterapii
3. w przypadku redukcji zmarszczek, rozstępów, blizn, w tym blizn potrądzikowych oraz wszelkich nierówności skóry

Jak często wykonujemy zabieg?
Ilość zabiegów w serii estGen dobierana są indywidualnie. Zabiegi w terapiach mikroigłowych wykonywane są co 4 tygodnie, zaś zabiegi w przebiegu stanów zapalnych co 7- 10 dni.
Po zabiegu do 7 dni klient nie może stosować na własną rękę żadnych kremów, maści i preparatów, a jedynie te które zalecił terapeuta!                                              Pielęgnacja estGen dobierana jest przy konsultacji w salonie.

Efekty
Zabieg estGen przynosi niemal natychmiastowe, zadowalające efekty, które w wielu przypadkach widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Efekty zabiegu wynikające z zastosowania bioaktywnego preparatu:
– działanie przeciwalergiczne, przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe
– wygładzenie zmarszczek
– zwężenie porów
– oczyszczenie skóry z toksyn
– zagęszczenie skóry, poprawa napięcia i jędrności skóry
– złagodzenie zmian i objawów egzemy oraz łuszczycy
– redukcja trądziku pospolitego, trądziku różowatego
– redukcja blizn potrądzikowych,
– zmniejszenie rozstępów, blizn pooperacyjnych
– redukcja blizn poparzeniowych


  

Zabieg złuszczający

Zabieg przygotowujący do powierzchownej chemicznej eksfolizacji naskórka typu „soft”
Trzyetapowy zabieg bazujący na pochodnej kwasu trichlorooctowego – soli sodowej kwasu trichlorooctowego, która wykazuje analogiczne właściwości do TCA, wyróżniając się dodatkowo atutami: pozwala na redukcje niedoskonałości skóry przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa procedury.

Zabieg dedykowany jest dla skóry:
– o nierówomiernej strukturze
– z niedoskonałościami
– potrzebującej rewitalizacji

Efektem zabiegu TCA jest bezpieczne, kontrolowane, powierzchowne złuszczanie martwych komórek naskórka. Brak ryzyka poparzeń skóry!
To jedyny zabieg złuszczający działający jednoczasowo przeciwzapalnie, łagodząco i złuszczająco. Dedykowany w serii dla skór z bliznami potrądzikowymi, lub do redukcji prosaków. Jako pojedynczy zabieg świetnie sprawdzi się w zabiegach przeciwzmarszczkowych czy rozjaśniających.
Zabieg zaleca się wykonywać jako wstępny zabieg przygotowujący.


  

Peeling cedrowy

To efektywne rozwiązanie dla skór wymagających specjalistycznej pielęgnacji. Zabieg wykorzystuje synergiczne działanie naturalnych składników, pomaga wyeliminować  niedoskonałości i jednocześnie zapobiega powstawaniu nowych.
Synergia to współdziałanie składników,  dzięki którym można osiągnąć  efekty dużo większe niż  przy zastosowaniu każdego z osobna.                                                      Mając to na uwadze, w preparatach PEELINGU CEDROWEGO połączyliśmy starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki.

Linia PEELINGU to cztery  preparaty gabinetowe. Przy ich pomocy wykonujemy zabieg  złuszczania naskórka.
Intensywność   złuszczania zależy tu przede wszystkim od czasu trwania zabiegu i siły tarcia zastosowanej przez kosmetologa . Dzięki temu można zastosować preparaty do różnych rodzajów cer osiągając optymalne efekty.

Efekty:
wyraźne wygładzenie cery, zmarszczek, nierówności skóry, zmniejszenie blizn potrądzikowych, wyrównanie rozstępów, rozjaśnienie plam pigmentacyjnych, likwidacja przebarwień potrądzikowych, zmniejszenie przetłuszczania się skóry,
odmłodzenie skóry, redukcja wykwitów trądzikowych, odświeżenie skóry, ujędrnienie.

Po każdym zabiegu klient otrzymuję cedrowy olej regenerujący  do pielęgnacji domowej. Regenerujące właściwości oleju cedrowego, zwłaszcza kwasu linolowego i witaminy E przyspieszają  odnowę  bariery naskórkowej, a właściwości antyseptyczne zapobiegają  powstawaniu kolejnych zmian trądzikowych.


  

Zabieg z retinolem

Zabieg oparty na dwuetapowym systemie silnie odmładzającym. W skład produktów wchodzi unikalny podwójny kompleks o łącznym stężeniu 10% bazujący na czystym retinolu oraz jego pochodnej. Zadaniem retinolu jest przywrócenie jędrności, napięcia i gęstości skóry oraz rozjaśnienie przebarwień hormonalnych i posłonecznych.

Zabieg retinolowy to spotęgowana siła odmładzania, regeneracja struktur skóry widoczna już po 1 zabiegu! Idealny zabieg na skórę twarzy, dekoltu oraz dłoni!

Dla kogo zabieg?

Zabieg rekomendowany jest dla osób:
– ze zmarszczkami
– z widoczną utratą jędrności skóry
– z przebarwieniami

Jak często wykonujemy zabiegi?
Zaleca się 2 zabiegi w serii w odstępach 7 dni. Ilość zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie w zależności od stanu początkowego skóry


  

Xylogic Retix C

To intensywna terapia anti-aging wykorzystująca synergistyczne działanie 3 składników: Retinol 2% + witamina C 8% + antyoksydanty 30%. W wyniku działania tej wyjątkowo skutecznej mieszanki składników aktywnych następuje szereg procesów odmładzających i chroniących skórę przed procesami starzenia: regulacja procesu rogowacenia naskórka, odbudowa włókien kolagenu, elastyny i GAG, stymulacja odnowy komórek skóry, wygładzenie, rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości skóry, agęszczenie i poprawa napięcia skóry, zwiększenie poziomu nawilżenia skóry, dzięki ograniczeniu przeznaskórkowej utraty wody z naskórka, ochrona przed fotouszkodzeniami i zwiększenie naturalnej bariery ochronnej skóry, dzięki przywróceniu w skórze prawidłowego poziomu witaminy A. Po zabiegu skóra jest widocznie odmłodzona, rozświetlona, jednolita, jędrna i napięta, a zmarszczki mniej widoczne.


  

Zabieg na bazie serum ze śluzem ślimaka

Zabiegi wykonywane  na bazie serum z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym działają kojąco, szybko i skutecznie łagodzą podrażnienia. Przywracają fizjologiczny płaszcz hydrolipidowy skóry. Dzięki odpowiedniemu
zestawieniu składników naturalnych występujących w śluzie, preparat intensywnie pielęgnuje i regeneruje skórę.
Zabieg polecany jest dla osób ze skłonnością do zmian trądzikowych, w tym trądziku różowatego, dla cer wrażliwych, suchych, odwodnionych, AZS, ŁZS, ze zmianami zapalnymi w obrębie miejsca zabiegowego.

Zabieg składa się z oczyszczenia skóry przy pomocy peelingu kawitacyjnego, wprowadzenia serum sonoforezą i aplikacji specjalistycznej maski biocelulozowej.  Dodatkowo można rozbudować procedurę o mikronakłucia, co zwiększa efekty
zabiegowe. Do zabiegu dobierana jest profesjonalna pielęgnacja domowa bazująca na śluzie ślimaka.


  

Zabieg do skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym

Czy Twój problem to rumień, uczucie napięcia i dyskomfortu, rozszerzone naczynka „pajączki”? Ten zabieg jest idealny dla Ciebie!

Niewłaściwa pielęgnacja skóry naczyniowej prowadzi do pogrubienia i trwałego rozszerzenia się włosowatych naczyń krwionośnych. Spada ich elastyczność i szczelność, przez co w przestrzeniach międzykomórkowych tworzą się obrzęki.
Powodują one reakcję zapalną, która utrwala zmiany rumieniowe. Na skutek tych wszystkich procesów zwykłe pajączki mogą zmienić się w trudny do leczenia trądzik różowaty .

Zabieg na bazie kompleksów amfoterycznych AHA/PHA. Zawiera min: glukonolakton, kwas laktobionowy,kwas migdałowy, przeciwzapalny TriPeptyd-8, ekstrakty z Wierzbnicy, białej herbaty, kofeiny, bisabolol. Wykazuje skuteczne działanie bez ryzyka podrażnienia skóry.

Efekt:

– uszczelnia naczynia krwionośne i zapobiega ich pękaniu

– działa przeciwzapalnie

– redukuje rumień, silnie łagodzi i koi skórę

– przeciwdziała nawrotom rumienia

– poprawia jakość i koloryt skóry
– delikatnie złuszcza naskórek,

– sprzyja oczyszczaniu skóry i redukcji niedoskonałości (rozszerzone pory, szorstkość skóry, zmiany zapalne o różnej etiologii),

– intensywnie odświeża, wygładza i rewitalizuje.

Stosowany regularnie w serii redukuje rumień i zaczerwienienia, wpływając na trwałą poprawę jakości i gęstości skóry oraz włosowatych naczyń krwionośnych.


  

error: Proszę nie kopiować treści.