Peelingi chemiczne

Peeling, czyli złuszcznie, to skuteczna metoda walki ze zmianami chorobowymi lub wadami kosmetycznymi skóry. Posiadają szerokie zastosowanie w zależności od rodzaju użytego peelingu. Zapobiegają starzeniu się, zmniejszają powstałe już zmarszczki, poprawiają strukturę i koloryt skóry, regulują pracę guczołów łojowych i zmniejszają pory oraz są pomocne w  leczeniu wielu chorób skórnych min. Rybiej łuski, rogowaceniu okołomieszkowym, trądziku pospolitym, przebarwieniom pozapalnym.

W naszym salonie skorzystasz ze spersonalizowanych zabiegów! Każdemu klientowi indywidualnie dobieramy parametry zabiegowe oraz metodykę pracy, by uzyskać jak najlepsze efekty. Działamy wielokierunkowo na różne problemy skóry. W naszej ofercie posiadamy 36 rodzajów peelingów chemicznych marki Peel mission o farmaceutycznej recepturze. Dodatkowo do każdego zabiegu dobieramy skuteczną pielęgnację domową, która stanowi wsparcie kierunkowego działania na dany problem skóry. Peelingi Peel mission wykonujemy co 7 dni, seria 6- 10 zabiegów w zależności od potrzeb skóry.

Ponadto w ofercie posiadamy preparaty medyczne służące do biorewitalizacji oparte na działaniu peelingów chemicznych.  BioRePeelCl3 jest innowacyjnym, dwufazowym preparatem składającym się z kombinacji kwasów, aminokwasów i witamin.

To zabieg biostymulacji, rewitalizacji i peelingu w jednym! Wskazany dla skór wiotkich, pozbawionych napięcia i elastyczności, skór suchych z nadmiernym rogowaceniem naskórka, skór z trądzikiem pospolitym, łójotokowych, przebarwieniami oraz rogowaceniem okołomieszkowym. Idealnie sprawdzi się również jako zabieg wygładzający zmarszczki i nadający skórze aksamitnego wyglądu.

BioRePeel wykonujemy w odstępach 7- 10 dni w serii około 5 zabiegów, by zintensyfikować efekty możemy połączyć zabieg z mikronakłuwaniem.

error: Proszę nie kopiować treści.