PbSerum medical

Zabiegi pbserum MEDICAL co to takiego?

To zabiegi estetyczne oparte na nowej, innowacyjnej linii specjalistycznych produktów przeznaczonych do leczenia zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i redukcji depozytów tłuszczu.
Każdy zabieg Pbserum MEDICAL polega na wprowadzeniu unikalnego połączenia 2 preparatów: substancji czynnej pbserum HA 1.5 oraz odczynników enzymatycznych o różnej intensywności. Sama aplikacja odbywa się poprzez wstrzyknięcie mieszaniny w problematyczne miejsce na skórze pacjenta za pomocą strzykawki.

Co znajduje się w strzykawce?

pbserum HA 1.5 jest słabo usieciowanym kwasem hialuronowym o wysokiej masie cząsteczkowej. Idealnie nadaje się do hamowania, zwalczania i zapobiegania pojawieniu się zwłóknienia.

enzymy rekombinowane – odpowiedzialne za tworzenie i rozpad związków. Użyte w produkcie enzymy to lipaza, kolagenaza i liaza. Działają synergicznie, aby zwalczyć procesy włóknienia.

Przeznaczone do leczenia zaawansowanych zwłóknień, na przykład blizn, zwłóknień pooperacyjnych oraz cellulitu. Służą do zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej towarzyszący zwłóknieniom oraz przyczyniają się do zmniejszenia gromadzenia wody w przypadkach zwłóknienia przebiegającego z obrzękami.

Jak często należy wykonywać zabiegi?

Seria średnio 2- 4 zabiegów w odstępach 10- 28 dni.

pbSerum MEDICAL to wyroby medyczne klasy III, z certyfikatem ISO 13485

Wybierając zabiegi pbserum MEDICAL masz pewność, że jest to zabieg najwyższej jakości.

Skuteczność enzymów pbSerum została przebadana w badaniach in virto i in vivo. Wyniki badań in vivo pokazały, że doskonale nadają się do leczenia zwłóknień, a rezultaty widoczne są już po pierwszym użyciu.Co więcej dzięki właściwościom enzymów rekombinowanych oraz ich sterylnej konserwacji (liofilizacja) produkty charakteryzują się wysokim stopniem bezpieczeństwa.

pbSerum HA można stosować z odczynnikami enzymatycznymi o różnej sile

HIGH przeznaczone do leczenia zaawansowanych zwłóknień, na przykład blizn hipertoficznych, atroficznych i bliznowców, zwłóknień pooperacyjnych (liposukcja, poród ) oraz cellulitu, leczenia rozstępów, wspomaganie integracji przeszczepów skóry u pacjentów z poparzeniami.

MEDIUM pomaga zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej towarzyszącej zwłóknieniom. Wykorzystywany do leczenie tłuszczaków oraz lipolizy. Po głębokim podaniu w zmiany zaobserwowano stopniowe zmniejszenie gromadzenia tłuszczu oraz tkanki zwłókniałej okolicy dotkniętej zwłóknieniem pozabiegowym.

LOW przyczynia się do zmniejszenia gromadzenia wody w przypadku zwłóknienia przebiegającego z obrzękiem. Wykorzystywany do leczenia obrzęków wokół oczu, którym towarzyszy nadmierne gromadzenie tłuszczów lub płynów, leczenie zwiotczenia tkanek. Preparat stosuje się do zmniejszenia zwłóknień oraz odbudowy struktur kolagenowych co powoduje większe napięcie skóry oraz ogólny efekt liftingujący.

Produkty pbSerum oraz ich procesy produkcyjne są zgodne z tzw. PBSerum Sustainability System: jest to wystandaryzowany system, który obejmuje przyjazne dla środowiska procedury produkcyjne. Dzięki temu systemowi produkty są całkowicie bezpieczne, wolne od konserwantów, perfum, parabenów i dodatków. Dzięki tym procesom wytwarzane produkty są stabilne oraz w 100% bezpieczne.

error: Proszę nie kopiować treści.