Modelowanie ust

Modelowanie ust jest to zabieg polegający na korekcji kształtu ust. W efekcie tego postępowania uzyskuje się wspaniałe efekty estetyczne oraz poprawę samopoczucia kobiet. Dzięki użyciu kwasu hialuronowego o różnych gęstościach można poprawić elastyczność warg przez nawilżenie, powiększyć lub uwydatnić usta, usunąć zmarszczki wokół ust oraz zarysować ich kontur czy podnieść kąciki ust. Należy pamiętać, że piękne usta to nie tylko czerwień wargowa, ale również zadbana skóra wokół.

Efekty

Efekty uzależnione są od rodzaju zastosowanego preparatu oraz techniki pracy. Podczas konsultacji dobieramy odpowiednią technikę modelowania ust, kierując się naturalnym kształtem ust oraz oczekiwaniami klientki. Wykonujemy usta wszystkimi dostępnymi na rynku metodami. Specjalizujemy się zarówno w naturalnym, delikatnym modelowaniu ust, jak i spektakularnie wyglądających metodach rosyjskich. Russian Lips to bardzo charakterystycznie wyglądające usta z mocno wyciągniętą wargą górną oraz dolną i wyraźnie zarysowanym łukiem kupidyna. W salonie wykonujemy usta metodą DR SHUKRAN, która polega na nadaniu im objętości przy jednoczesnej zmianie kształtu, ale nie powoduje efektu „kaczego dziubka” – usta są płaskie, co jest wyznacznikiem prawidłowo wykonanej metody Russian Lips.

Przygotowanie do zabiegu

Do osiągnięcia najlepszego kształtu, usta nie powinny być wypełnione, czyli mieć w sobie wypełniacza. Usta, które są wypełnione, będą mniej plastyczne i uzyskanie w pełni kształtu New Russian Lips według DR SHUKRAN będzie niemożliwe. Przed zabiegiem modelowania ust zaleca się wykonać zabieg hialuronidazy, by usunąć pozostałości HA. Do zabiegów modelowania ust nie znieczulamy maścią, gdyż utrudnia to otrzymanie oczekiwanego efektu. Na życzenie klienta istnieje możliwość znieczulenia, jednak należy pamiętać, że wpływa to na efektywność zabiegu.

error: Proszę nie kopiować treści.