Stymulatory okolicy oczu

Delikatna okolica oczu wymaga specjalistycznej pielęgnacji oraz odpowiednich zabiegów kosmetologii regeneracyjnej. Z myślą o pięknym spojrzeniu i promieniście wyglądającej skórze warto zastosować zabiegi stymulatorów tkankowych.  Są to produkty głównie w swoim składzie posiadające nieusieciowany kwas hialuronowy, służący do regeneracji, biostymulacji i wzrostu poziomu nawilżenia tkanek. Ponadto w preparatach stymulujących znajdziemy: polinukleotydy, aminokwasy, witaminy i szereg drogocennych składników, które dają efekt naturalnego wypełnienia, ale bez skutków ubocznych w postaci grudek czy obrzęków limfatycznych.

 

 

 

top wybory

Produkty zwane stymulantami tkankowymi, dzięki którem uzyskujemy efekt rewitalizujący, odmładzający, nawilżający i rozjaśniający skórę. Są to preparaty, które dzięki wysokiej czystości można bez obaw stosować na trudną w odmładzaniu okolicę oczu ­– w tym powieki. 

Preparaty o opatentowanej formule, służące do regeneracji macierzy międzykomórkowej. Uzyskane dzięki połączeniu cząsteczek kwasu hialuronowego i specjalnie wyselekcjonowanych aminokwasów (glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-walina, L-alanina). Preparaty takie mają za zadanie stymulacje fibroblastów do tworzenia nowych włókien białkowych. 

Oczy są zwierciadłem duszy – pozostań  zawsze piękna.

error: Proszę nie kopiować treści.