KWAS BURSZTYNOWY- redermalizacja skóry

Innowacyjny zabieg redermalizujący zawierający wysoko oczyszczony kwas hialuronowy pochodzenia biotechnologicznego w połączeniu z kwasem bursztynowym o podwójnym działaniu synergicznym.

Redermalizacja to innowacyjna metoda służąca skutecznej prewencji starzenia i odbudowy skóry. To mezoterapia dotleniająca, regenerująca oraz odmładzająca skórę. Połączenie dwóch składników o właściwościach rewitalizujących tworzy idealny koktajl do zabiegów poprawiających jakość i wygląd skóry twarzy oraz ciała.

Kwas bursztynowy zawarty w preparacie to produkt silnie regenerujący. Poprawia teksturę i wygląd skóry, zwiększa jej elastyczność i sprężystość oraz silnie odżywia. W efekcie czego skóra wygląda młodziej, jest jędrna, sprężysta, zmarszczki są zminimalizowane, a koloryt ujednolicony. Kwas bursztynowy wykazuje działanie antyoksydacyjne, zapobiega starzeniu oraz uszkodzeniu komórek skóry.

Kwas hialuronowy zawarty w preparacie wykazuje działanie nawilżające na skórę, redukuje straty wody w skórze, ujędrnia, napina, wykazuje silne działanie liftingujące.

Połączenie tych dwóch substancji w jednej ampułce potęguje ich działanie, zwiększając efektywność zabiegu.

Wskazaniem do redermalizacji jest korekcja i prewencja zmian faktury skóry spowodowana przez:

– starzenie się skóry

– patologiczne czynniki środowiska (promieniowanie UV, zanieczyszczenie środowiska, palenie papierosów i in.)

– skutki uboczne niektórych zabiegów (blizny, przebarwienia, wiotkość skóry)

Redermalizacja wpływa na 3 główne mechanizmy naruszenia jakości skóry:

1. ODWODNIENIE

2. PATOLOGICZNE DZIAŁANIE WOLNYCH RODNIKÓW

3. ZABURZENIA KOMÓRKOWEJ PRZEMIANY MATERII

W ofercie posiadamy trzy zabiegi o różnych stężeniach kwasu hialuronowego.

STĘŻENIE 1.1% rekomendowany jest dla klientów ze skórą suchą oraz cienką w wieku 28- 35 lat, służy do korekty oznak przedwczesnego starzenia się skóry, typ „ zmęczona twarz”, do leczenia przebarwień, jako zabieg przygotowujący do peelingów chemicznych i rehabilitacji po tych zabiegach, jako zabieg regenerujący po zabiegach laserowych oraz radiofrekwencji igłowej, do regeneracji zniszczonej skóry dłoni, dla skóry tłustej, skóry z bliznami potrądzikowymi jako zabieg napinający i odbudowujący struktury skóry.

STĘŻENIE 1,8% rekomendowany jest dla klientów powyżej 35 roku życia, dla skóry suchej, od średnio nasilonych do poważnych oznak starzenia skóry. Służy do korekty opadającej powieki, korekty zmarszczek i bruzd (nosowo- wargowych, między brwiowych, poziomych zmarszczek czoła, policzków), liftingu twarzy, szyi i dekoltu, a także odmłodzenia konturu ust.

STĘŻENIE 2,2% rekomendowany jest zarówno do twarzy jak i ciała. Dla klientów powyżej 45 roku życia do korekcji opadającej powieki, korekta powierzchni wokół ust i czerwieni wargowej, korekta zmarszczek i bruzd nosowo- wargowych, między brwiowych, lifting i odbudowa owalu twarzy, lifting dekoltu, ciała (skóra brzucha, ramiona itp.) .

Jak często należy wykonywać zabieg?

Zabieg wykonujemy co 2 tygodnie, w zależności od stanu wyjściowego skóry oraz efektów, które chcemy uzyskać wykonujemy średnio 4-6 zabiegów w serii.

error: Proszę nie kopiować treści.