Radiofrekwencja RF INFINITE

INWAZYJNA I NIEINWAZYJNA PRZEBUDOWA SKÓRY

Zabieg radiofrekwencji opiera się na działaniu fal elektromagnetycznych o częstotliwości fal radiowych (RF), które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej. Dzięki temu wywołujemy termiczny szok prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracjii przebudowy struktur kolagenowych.

Zabieg mikroigłowy wykonywany jest przy użyciu wymiennych jednorazowych kardridży z pozłacanymi igłami o regulowanej długości,  nieinwazyjna radiofrelwencja bazuje zaś na kardridżach bezigłowych. Zabieg ma bardzo małe ryzyko skutków ubocznych, gdyż cała energia cieplna RF rozchodzi się w skórze właściwej, działając na włókna kolagenowe. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i lekko opuchnieta, co zwykle utrzymuje się okolo 1-3 dni.

RADIOFREKWENCJA RF INFINITE TO NOWY WYMIAR ZABIEGÓW ESTETYCZNYCH!

Efekty działania RF Infinite dzielimy na te widoczne od razu i te, które uaktywniają się z czasem. Zaraz po zabiegu następuje obkurczanie włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej elastyczna. Najlepsze efekty widać po 2-5 miesięcy po zabiegu. Dochodzi do powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania nowych wiązań. Znacznie wzrasta jędrność i sprężystość. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki, a blizny i rozstępy ulegają spłyceniu lub całkowitej eliminacji.

Efekty zabiegu RF INFINITE:

 • napięcie i ujędrnienie skóry
 • redukcja blizn pooperacyjnych, po cięciu cesarskim
 • redukcja rozstępów na brzuchu, udach, boczkach
 • redukcja blizn potrądzikowych
 • lifting twarzy, szyi i dekoltu
 • zagęszczenie, ujędrnienie skóry ciała (brzuch, uda, pośladki, ramiona)
 • poprawa kolorytu skóry
 • redukcja zmarszczek
 • efekt liftingu skóry wokół oczu
 • wygaszenie stanu zapalnego, trądzik, zapalenie okołomieszkowe
 • likwidacja nadpotliwości skóry dłoni. pod pachami, na plecach

Ile zabiegów RF INFINITE jest potrzebnych dla uzyskania odpowiedniego efektu?

Efekty zabiegowe widać już po jednym zabiegu, jednakże pełna seria to 4-6 zabiegów wykonywanych w odstępach miesięcznych.W przypadku eliminacji nadpotliwości stosuje się 2-3 zabiegów w celu uzyskania optymalnego efektu.

Nadpotliwość – jak skutecznie sobie z nią poradzić?

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż radiofrekwencja jest obecnie jedyną skutecznie działającą metodą na eliminacje nadmiernego pocenia się nawet na rok.  Nadpotliwość jest bardzo kłopotliwa, przede wszystkim ze względów estetycznych. Zabieg RF INFINITE w tym przypadku polega na wypaleniu gruczołów potowych, działając na nie wysoką temperaturą. Zabieg jest bolesny, dlatego wykonuje się go w znieczuleniu. Na pewno jest to zabieg skuteczniejszy od botoxu, działa na dłużej, co najmniej rok, potem następuje stopniowa regeneracja gruczołów potowych. Po wykonanej serii zaleca się pojedynczy zabieg podtrzymujący po upływie 6 miesięcy.

error: Proszę nie kopiować treści.