Mezoterapia

Nasza skóra z wiekiem się starzeje, jest odwodniona, sucha, ziemista, zniszczona wpływem środowiska i paleniem papierosów oraz  przebytymi chorobami. Mezoterapia to profesjonalne odżywienie dające nieograniczone możliwości poprzez różnorodność i mnogość produktów dostępnych na rynku. Można stosować ją nie tylko na twarz, szyję, dekolt ale również ramiona, uda, dłonie czy  na skórę głowy przeciwko wypadaniu włosów, a także do zmniejszania lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej czy likwidacji cellulitu.

Zabiegi są najskuteczniejsze kiedy wykonywane są w seriach. Kluczem  do osiągnięcia trwałych efektów jest dobór odpowiednich preparatów zgodnych z indywidualnymi potrzebami klienta. Częstotliwość oraz liczba są  indywidualnie dobierane w zależności od stanu cery. Średnio 4-6 zabiegów w odstępach około 14 dni pomiędzy kolejnymi.  Zabieg  poprzedzamy wykonaniem  znieczulania maścią, dla osób bardziej wrażliwych na ból.

Mezoterapia polega na śródskórnym podaniu małych dawek substancji aktywnych takich jak mikroelementy i witaminy. W trakcie zabiegu dochodzi do restrukturyzacji i stymulacji skóry, dzięki działaniu czynników zapalnych, które przyspieszają procesy gojenia i odbudowy skóry. Zabieg mezoterapii w naszym salonie przeprowadzany jest manualnie według najnowszych technik oraz przy pomocy aparatury do tego przeznaczonej.

error: Proszę nie kopiować treści.