Zabiegi na okolicę miejsc intymnych

Wraz z wiekiem skóra miejsc intymnych podobnie jak skóra twarzy starzeje się. Aby minimalizować dyskomfort związany z brakiem odpowiedniego nawilżenia czy jędrności tych okolić warto skorzystać z zabiegów rewitalizujących. By rozjaśnić skórę wokół warto zastosować zabiegi na bazie kwasów owocowych. Zabiegów okolic intymnych pomogą zadbać zarówno o młody wygląd miejsc intymnych, jak i odpowiednie nawilżenie,a także poprawę życia seksualnego.

Wskazania do zabiegów estetycznych miejsc intymnych:
• problemy z elastycznością oraz suchością skóry i śluzówki miejsc intymnych
• okres menopauzy
• stosowanie antykoncepcji hormonalnej
• częste podrażnienia skóry, wrażliwość na otarcia
• bolesne stosunki
• częste infekcje miejsc intymnych
• nieestetyczne przebarwienia skóry
• zaciemnienia skóry miejsc intymnych


Mezoterapia miejsc intymnych
Stosowana jest w przypadku suchości skóry i śluzówki okolic intymnych oraz wiotkości skóry. W celu rewitalizacji stosuje się indywidualnie dobierane koktajle witaminowe, preparaty z kwasem hialuronowym, osocze bogatopłytkowe i fibrynę. Produkty wprowadza się metodą mezoterapii igłowej, po wcześniejszym znieczuleniu okolicy. Po zabiegu dochodzi do zwiększenia krążenia w unerwionych tkankach, dzięki czemu klientki mogą liczyć na znaczną poprawę życia seksualnego. Ponadto skóra okolic intymnych staje się bardziej odporna na podrażnienia mechaniczne


RF INFINITE – lifting, ujędrnianie falą radiową
Stosowany gdy chcemy ujędrnić miejsca intymne, wargi sromowe oraz skórę wokół.  Zaraz po zabiegu następuje obkurczanie włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej elastyczna. Najlepsze efekty widać po 2-5 miesięcy po zabiegu. Dochodzi do powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania nowych wiązań.
Zabieg dodatkowo likwiduje blizny po nacięciu krocza oraz inne blizny pooperacyjne. Intensywna rewitalizacja wpływa na poprawę jakości życia seksualnego oraz wyglądu miejsc intymnych.


Karboksyterapia miejsc intymnych
Leczenie medycznym dwutlenkiem węgla w celu zwiększenia doznań seksualnych. Poprawa krążenia unerwionych tkanek miejsc intymnych poprawia odczucia w trakcie stosunku, zabieg działa rewitalizująco na skórę warg sromowych dodatkowo zwiększając jej elastyczność. Zabieg polega na wprowadzeniu CO2 w okolicę intymną, wykonywany jest po wcześniejszym znieczuleniu.


Zabiegi rozjaśniające skórę miejsc intymnych
Zabieg wykonuję się w celu rozjaśnienia przebarwień oraz zaciemnień skóry miejsc intymnych. Oparty jest na działaniu składników naturalnych oraz kwasów owocowych. Nie powoduje złuszczenia, jest delikatny dla skóry wrażliwej, przynosi ukojenie dla skóry suchej oraz jej rozświetlenie. Dodatkowo zwiększa odporność skóry na podrażnienia mechaniczne, otarcia.

error: Proszę nie kopiować treści.