LINERASE- stymulator kolagenu

LINERASE zabieg dla osób borykających się z takimi problemami, jak zmarszczki, blizny, rozstępy, cellulit, utrata sprężystości i jędrności skóry twarzy i ciała, utrata owalu twarzy czy nieestetyczne przebarwienia.

W procesie starzenia się skóry dochodzi między innymi do spadku elastyczności skóry związanej ze zmniejszeniem ilości włókien kolagenu i elastyny, następstwem tego procesu jest pojawienie się zmarszczek.

Linerase to zabieg, w skład którego wchodzi 100% kolagenu typu I w formie zmikronizowanego proszku.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ     100% BEZPIECZEŃSTWA   BRAK KONSERWANTÓW     BRAK REAKCJI ALERGICZNYCH

Linerase to liofilizowany atelokolagen typu I, zwany inaczej kolagenem końskim, ponieważ pierwotnie wydobyty był ze ścięgna Achillesa konia. Atelokolagen jest niezwykle wytrzymały, charakteryzuje się największym podobieństwem do kolagenu człowieka. Poprzez specjalny proces pozyskiwania i oczyszczania jest produktem najwyższej jakości oraz bioaktywności co przyczynia się do uzyskiwania spektakularnych efektów zabiegu.

Zabieg Linerase podbija serca klientek – nie bez przyczyny cieszy się tak dużą popularnością – jako całkowicie bezpieczny specyfik nie wywołuje reakcji alergicznych i skutków ubocznych przynosząc jednoczenie gwarantowany efekt liftingu.

 

Efekty zabiegu LINERASE

W zależności od obszaru, który został poddany terapii, efekty zauważany jest już po 2- 4 zabiegach. Zaletą przejścia kuracji Linerase są efekty potwierdzone badaniami. Możemy wyróżnić tutaj:

-redukcję zmarszczek oraz przebarwień,

-wzrost elastyczności i napięcia skóry,

-wygładzenie bruzd

– młodzieńczy wygląd skóry

– redukcja cellulitu

– likwidacja blizn, rozstępów

– efekt nawilżenia skóry

– poprawa tekstury skóry

 

Jak często wykonywać zabieg?

Zabieg wykonujemy co 2 tygodnie, seria 2-4 zabiegów.

Aby podtrzymać rezultaty proponowane jest powtarzanie zabiegu co 3 miesiące lub przejście ponownej kuracji po okresie ok. 6-12 miesięcy.

Zabieg Linerase to naturalna regeneracja i przywrócenie własnej struktury skóry poprzez odtworzenie włókien kolagenowych oraz tworzenie nowego kolagenu.

 

Linerase został nagrodzony Perlą Dermatologii Estetycznej w 2016 roku za najlepszy produkt do biostymulacji tkankowej.

error: Proszę nie kopiować treści.