Stymulator kolagenu

Stymulator kolagenu to zabieg dla osób borykających się z takimi problemami jak zmarszczki, blizny, rozstępy, cellulit, utrata sprężystości i jędrności skóry twarzy i ciała, utrata owalu twarzy czy nieestetyczne przebarwienia.

W procesie starzenia się skóry dochodzi między innymi do spadku elastyczności skóry związanej ze zmniejszeniem ilości włókien kolagenu i elastyny, następstwem tego procesu jest pojawienie się zmarszczek.

Do dyspozycji mamy różne produkty kolagenowe o nieco innym składzie.

Pierwsza terapia to zabieg w skład którego wchodzi 100% kolagenu typu I w formie zmikronizowanego proszku idealnie nada się na powyższe problemy.

Druga terapia w składzie posiada

  • Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej,
  • Kolagen Rh – indukcja syntezy prokolagenu,
  • Karboksymetylocelulozę – działanie przeciwstarzeniowe, wyhamowanie produkcji naturalnej hialuronidazy.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ     100% BEZPIECZEŃSTWA   BRAK KONSERWANTÓW     BRAK REAKCJI ALERGICZNYCH

Stymulator pierwszy w składzie zawiera liofilizowany atelokolagen typu I, zwany inaczej kolagenem końskim, ponieważ pierwotnie wydobyty był ze ścięgna Achillesa konia. Atelokolagen jest niezwykle wytrzymały, charakteryzuje się największym podobieństwem do kolagenu człowieka. Poprzez specjalny proces pozyskiwania i oczyszczania jest produktem najwyższej jakości oraz bioaktywności co przyczynia się do uzyskiwania spektakularnych efektów zabiegu.

Stymulator drugi to biostymulator zawierający RH kolagen, pozyskiwany z nici jedwabnych, który jest identyczny z ludzkim wzmocniony kwasem hialuronowym. Jego efekty są niemal natychmiastowe. Daje bardzo naturalny, szybko widoczny efekt w postaci gęstszej i bardziej elastycznej skóry.

Zabieg kolagenem podbija serca klientek – nie bez przyczyny cieszy się tak dużą popularnością – jako całkowicie bezpieczny specyfik nie wywołuje reakcji alergicznych i skutków ubocznych przynosząc jednoczenie gwarantowany efekt liftingu.

 

Efekty zabiegu z kolagenem

W zależności od obszaru, który został poddany terapii, efekty zauważany jest już po 2- 4 zabiegach. Zaletą przejścia kuracji są efekty potwierdzone badaniami. Możemy wyróżnić tutaj:

-redukcję zmarszczek oraz przebarwień,

-wzrost elastyczności i napięcia skóry,

-wygładzenie bruzd

– młodzieńczy wygląd skóry

– redukcja cellulitu

– likwidacja blizn, rozstępów

– efekt nawilżenia skóry

– poprawa tekstury skóry

– poprawa owalu twarzy

– biostymulacja

 

Jak często wykonywać zabieg?

Zabieg wykonujemy co 2 tygodnie, seria 2-4 zabiegów.

Aby podtrzymać rezultaty proponowane jest powtarzanie zabiegu co 3 miesiące lub przejście ponownej kuracji po okresie ok. 6-12 miesięcy.

Terapia kolagenowa to naturalna regeneracja i przywrócenie własnej struktury skóry poprzez odtworzenie włókien kolagenowych oraz tworzenie nowego kolagenu.

 

Prpdukt został nagrodzony Perlą Dermatologii Estetycznej w 2016 roku za najlepszy produkt do biostymulacji tkankowej.

error: Proszę nie kopiować treści.