Oczyszczanie wodorowe

Wodorowe oczyszczanie twarzy można śmiało uznać za jeden z najlepszych zabiegów kosmetologicznych ostatnich lat.  Zabieg ten łączy w sobie cechy oczyszczenia skóry, odżywienia, dotlenienia, rewitalizacji, a nawet ujędrniania.  Jego szerokie spektrum zastosowania wynika z faktu, iż preparaty użyte do zabiegu są zawsze dobierane indywidulanie do wskazań skóry klienta.

Co jest składową wodorowego zabiegu?

Oczyszczanie wodorowe dzieli się na pewne etapy, dzięki którym uzyskuje się efekt skóry idealnie oczyszczonej, odświeżonej, zdrowej i zregenerowanej:

  • Etap I – neutralizacja wolnych rodników za pomocą wody wodorowej. Wolne rodniki wiążą się z dostarczonymi jonami wodoru tworząc tak potrzebne skórze wodę i czysty tlen.
  • Etap II – eksfoliacja, czyli złuszczenie obumarłych warstw naskórka. Na tym etapie usuwa się obumarłe komórki, ponieważ utrudniałyby działanie substancji aktywnej.
  • Etap III – dotlenienie, które ma ułatwiać wprowadzenie antyoksydantów. Tlen wspomaga cyrkulację i absorpcję substancji aktywnych, stymuluje także wytwarzanie elastyny i kolagenu.
  • Etap IV – rozprowadzenie antyoksydantów na obszarze zabiegowym. Ich zadaniem jest zabezpieczenie skóry przed ponownym wytworzeniem nadmiaru wolnych rodników, a także przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
  • Etap V – wprowadzenie antyoksydantu do przestrzeni międzykomórkowej, w głębsze warstwy skóry, za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki. Doprowadza ona do drgania komórek, wywołuje efekt termiczny, relaksację struktur komórkowych, odprężenie mięśni i pobudza krążenie krwi oraz limfy. Rezultatem jest lepszy metabolizm i regeneracja komórek.
  • Etap VI – zabieg anty-aging, czyli lifting wykorzystujący bipolarną falę radiową. Uzyskany w ten sposób efekt termiczny stymuluje tkanki i włókna kolagenowe, a w rezultacie poprawia elastyczność i wygładza skórę.

Zabieg  wykonujemy  całorocznie oraz możemy łączyć w terapiach z innymi np. peelingami chemicznymi, mezoterapiami, stymulatorami.

 

 

error: Proszę nie kopiować treści.