Henna pudrowa i laminacja brwi

Henna pudrowa Mayamy

Henna pudrowa to niewątpliwy  trend obecnych czasów. Pozwala uzyskać trwałą koloryzację brwi (aż do 8 tygodni) z jednoczesnym pudrowym efektem na skórze.  W salonie pracujemy na hennie MAYAMY najlepszej dostępnej na rynku – naturalnej, bez amoniaku, bez zapachu, bez substancji toksycznych.

Zabieg MAYAMY  to nie tylko koloryzacja, to wyjątkowy rytuał podkreślający piękno brwi, nadając im odpowiedni kolor i  kształt, jednocześnie odżywiając delikatne włoski.  Każda koloryzacja poprzedzona  jest zabiegiem złuszczającym martwy naskórek, opartym o cudownie pachnący peeling kawowy. Następnie na podstawie punktów antropometrycznych twarzy wyznaczane są  idealne co do milimetra brwi, a dzięki zastosowania specjalistycznych odżywczych produktów możemy cieszyć się pięknymi, odbudowanymi brwiami na długi czas.

Kiedy powinnaś wykonać stylizację brwi?

  • jeśli chcesz pozbyć się nieestetycznego wyglądu brwi
  • jeśli Twoje włoski ją jasne i mało wyraźne
  • jeśli chcesz nadać brwiom odpowieni kształt
  • jeśli Twoje brwi mają ubytki
  • jeśli masz siwe włoski

Laminacja brwi i rzęs – co to takiego?

Zabieg laminacji polega na nadaniu włoskom odpowiedniego kształtu. Możemy go wykonywać zarówno na brwi jak i rzęsy. W przypadku brwi pomaga okiełznać grube, niesforne włoski,a tym cienkim i delikatnym zwiększyć objętość, poprzez nadanie odpowiedniego ułożenia. Idealny również dla mężczyzn.

Gdy wykonujemy ją na rzęsy otrzymujemy efekt uniesionych i podkręconych rzęs, co optycznie otwiera oko.  Tutaj możemy usyskać różne podkręcenia zaczynając od naturalnego po bardzo spektakularny efekt. Każdy zabieg wzbogacony jest o proteinowy Botox – silnie regenerujący koktajl na bazie keratyny, kwasu hialuronowego oraz mikroelementów, do białkowej rekonstrukcji brwi i rzęs. 

error: Proszę nie kopiować treści.