SQT biomikroneedling

Zabiegi SQT Biomicroneedling bazują na hydrolizowanej gąbce słodkowodnej Spongilla Spicele, bogate są również w takie składniki aktywne jak kwas hialuronowy, kolagen, fibronektyna, peptydy, arginina, karnozyna i wiele innych. Składniki aktywne skomponowane indywidualnie dla każdego z zestawów działają, naprawczo, rewitalizująco oraz odmładzająco na skórę.

Na czym Polega Biomikronakłuwanie?

W ciągu 5 minut 3 mln. naturalnych biomikroigieł wprowadzanych jest, aż do skóry właściwej stymulując jej procesy naprawcze, wzmagając produkcję kolagenu i elastyny, pobudzając fibroblasty i mikrokrążenie podskórne. Mikroigły tworzą miliony kanalików w skórze, które są doskonałą drogą, aż do warstwy skóry właściwej dla zawartych w produktach SQT bogatych składników aktywnych.

Zabieg nie przerywa ciągłości skóry, a co za tym idzie nie wymaga znieczulenia, nie dochodzi do krwawienia, co niweluje ryzyko infekcji i uszkodzenia skóry, zabieg jest łatwiejszy w porównaniu z zabiegami z użyciem igły. Okres rekowalescencji skrócony z 28 dni do zaledwie 7 dni!

Zabieg jest 100% naturalny i nadaje się dla skór naczyniowych i wrażliwych.

Bio-Mikro igiełki powstają z hydrolizowanej gąbki słodkowodnej, pochodzącej z jeziora DongJiang Lake.

error: Proszę nie kopiować treści.