PROFHILO -jedyny taki zabieg

PROFHILO – MOLEKUŁA MŁODOŚCI

Kompleksowy zabieg liftingujący, ultranowoczesny i zupełnie bezpieczny zabieg odmładzający skórę twarzy! Profhilo to innowacyjny preparat odmładzający, który jest jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, zwaną molekułą młodości.

Tajemnica molekuły młodości polega na powolnym i długotrwałym uwalnianiu się kwasu hialuronowego z miejsca iniekcji, działa jak miliony drobnych sprężynek uruchamiających produkcję elastyny i kolagenu typu I, II, IV, VII.

Dzięki unikalnej strukturze produktu swobodnie wnika w tkankę podskórną i skórę właściwą, dając efekt liftingu, będąc zaś alternatywą do wypełniaczy HA.

Profhiloto molekuła młodości przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry w zaledwie 10 ukłuciach. Specjalnie opracowanie miejsca iniekcji zwane BioEstetycznymi Punktami, pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia, zapewniając doskonałą dyfuzję preparatu oraz nadając odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy. Odpowiednie wstrzyknięcie preparatu sprawia, że zabieg jest bezbolesny, a ryzyko obrzęków oraz siniaków po zabiegowych zminimalizowane.

Efekty zabiegu widać już po zaledwie 2 dawkach. Ilość zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie w zależności od stanu wyjściowego skóry. Efekty serii zabiegów utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku.

Profhilo to najnowszy zabieg przeciwdziałający wiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Profhilo ma niespotykane dotąd maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego kwasu hialuronowego o najwyższym na Świecie stężeniu aż 64 mg w jednej dawce, a dzięki nowej generacji sieciowania- stabilizacji termicznej nie ma wad chemicznie sieciowanego HA

Zabieg z użyciem preparatu Profhilo wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki w obszarze policzkowym, pod policzkowym oraz okolicy oka. Wysmukla rysy twarzy, przywracając odpowiednie napięcie i jędrność skóry, jednocześnie liftingując linię żuchwy oraz skórę szyi. Rysy twarzy stają się smuklejsze oraz bardziej wyraźne, dając tak oczekiwany efekt biorewolumetryczny.

error: Proszę nie kopiować treści.