PROFHILOWANIE kwasem hialuronowym

MOLEKUŁA MŁODOŚCI

Kompleksowy zabieg liftingujący, ultranowoczesny i zupełnie bezpieczny zabieg odmładzający skórę twarzy! Profhilowanie to innowacyjny odmładzający zabieg, który jest oparty o  jedyny na świecie produkt stosowany do bioremodelingu, wykorzystujący stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, zwaną molekułą młodości.

Tajemnica molekuły młodości polega na powolnym i długotrwałym uwalnianiu się kwasu hialuronowego z miejsca iniekcji, działa jak miliony drobnych sprężynek uruchamiających produkcję elastyny i kolagenu typu I, II, IV, VII.

Dzięki unikalnej strukturze produktu swobodnie wnika w tkankę podskórną i skórę właściwą, dając efekt liftingu, będąc zaś alternatywą do wypełniaczy HA.

Profhilowanie to molekuła młodości przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry w zaledwie 10 ukłuciach. Specjalnie opracowanie miejsca iniekcji zwane BioEstetycznymi Punktami, pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia, zapewniając doskonałą dyfuzję preparatu oraz nadając odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy. Odpowiednie wstrzyknięcie preparatu sprawia, że zabieg jest bezbolesny, a ryzyko obrzęków oraz siniaków po zabiegowych zminimalizowane.

Efekty zabiegu widać już po zaledwie 2 dawkach. Ilość zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie w zależności od stanu wyjściowego skóry. Efekty serii zabiegów utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku.

Profhilowanie to najnowszy zabieg przeciwdziałający wiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Produkt ma niespotykane dotąd maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego kwasu hialuronowego o najwyższym na Świecie stężeniu aż 64 mg w jednej dawce, a dzięki nowej generacji sieciowania- stabilizacji termicznej nie ma wad chemicznie sieciowanego HA

Zabieg z użyciem preparatu stymulującego wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki w obszarze policzkowym, podpoliczkowym oraz okolicy oka. Wysmukla rysy twarzy, przywracając odpowiednie napięcie i jędrność skóry, jednocześnie liftingując linię żuchwy oraz skórę szyi. Rysy twarzy stają się smuklejsze oraz bardziej wyraźne, dając tak oczekiwany efekt biorewolumetryczny.

error: Proszę nie kopiować treści.