Szkolenia

Henna pudrowa MAYAMY

Henna pudrowa to niewątpliwy trend obecnych czasów. Pozwala uzyskać trwałą koloryzację brwi (aż do 8 tygodni) z jednoczesnym pudrowym efektem na skórze. W salonie pracujemy na hennie MAYAMY najlepszej dostępnej na rynku – naturalnej, bez amoniaku, bez zapachu, bez substancji toksycznych.

Zabieg MAYAMY to nie tylko koloryzacja, to wyjątkowy rytuał podkreślający piękno brwi, nadając im odpowiedni kolor i kształt, jednocześnie odżywiając delikatne włoski. Każda koloryzacja poprzedzona jest zabiegiem złuszczającym martwy naskórek, opartym o cudownie pachnący peeling kawowy. Następnie na podstawie punktów antropometrycznych twarzy wyznaczane są idealne co do milimetra brwi, a dzięki zastosowania specjalistycznych odżywczych produktów możemy cieszyć się pięknymi, odbudowanymi brwiami na długi czas.

Mezoterapia

Mezoterapia polega na śródskórnym podaniu małych dawek substancji aktywnych takich jak mikroelementy i witaminy. W trakcie zabiegu dochodzi do restrukturyzacji i stymulacji skóry, dzięki działaniu czynników zapalnych, które przyspieszają procesy gojenia i odbudowy skóry. Zabieg mezoterapii w naszym salonie przeprowadzany jest manualnie według najnowszych technik oraz przy pomocy aparatury do tego przeznaczonej.

error: Proszę nie kopiować treści.