Stymulatory tkankowe

LINERASE

LINERASE zabieg dla osób borykających się z takimi problemami jak zmarszczki, blizny, rozstępy, cellulit, utrata sprężystości i jędrności skóry twarzy i ciała, utrata owalu twarzy czy nieestetyczne przebarwienia.

W procesie starzenia się skóry dochodzi między innymi do spadku elastyczności skóry związanej ze zmniejszeniem ilości włókien kolagenu i elastyny, następstwem tego procesu jest pojawienie się zmarszczek. Linerase to zabieg w skład którego wchodzi 100% kolagenu typu I w formie zmikronizowanego sproszku.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, 100% BEZPIECZEŃSTWA, BRAK KONSERWANTÓW, BRAK REAKCJI ALERGICZNYCH,

Linerase to liofilizowany atelokolagen typu I, zwany inaczej kolagenem końskim, ponieważ pierwotnie wydobyty był ze ścięgna Achillesa konia. Atelokolagen jest niezykle wytrzymały, charakteryzuje się największym podobieństwem do kolagenu człowieka. Poprzez specjalny proces pozyskiwania i oczyszczania jest produktem najwyższej jakości oraz bioaktywności co przyczynia się do uzyskiwania spektakularnych efektów zabiegu.

Zabieg Linerase podbija serca klientek – nie bez przyczyny cieszy się tak dużą popularnością – jako całkowicie bezpieczny specyfik nie wywołuje reakcji alergicznych i skutków ubocznych przynosząc jednoczenie gwarantowany efekt liftingu.

Efekty zabiegu

W zależności od obszaru, który został poddany terapii, efekty zauważany już po 2- 4 zabiegów. Zaletą przejścia kuracji Linerase są efekty potwierdzone badaniami. Możemy wyróżnić tutaj :
-redukcję zmarszczek oraz przebarwień,
-wzrost elastyczności i napięcia skóry,
-wygładzenie bruzd
– młodzieńczy wygląd skóry
– redukcja cellulitu
– likwidacja blizn, rozstępów
– efekt nawilżenia skóry
– poprawa tekstury skóry

Jak często wykonywać zabieg?

Zabieg wykonujemy co 2 tygodnie , seria 2- 4 zabiegów . Aby podtrzymać rezultaty proponowane jest powtarzanie zabiegu co 3 miesiące lub przejście ponownej kuracji po okresie ok. 6- 12 miesięcy. Zabieg Linerase to naturalna regeneracja i przywrócenie własnej struktury skóry poprzez odtworzenie włókien kolagenowych oraz tworzenie nowego kolagenu.

Linerase został nagrodzony Perlą Dermatologii Estetycznej w 2016 roku za najlepszy produkt do biostymulacji tkankowej.


PROFHILO

PROFHILO – MOLEKUŁA MŁODOŚCI
Kompleksowy zabieg liftingujący, ultranowoczesny i zupełnie bezpieczny zabieg odmładzający skórę twarzy! Profhilo to innowacyjny preparat odmładzający, który jest jedynym na świecie produktem stosowanym do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, zwaną molekułą młodości.

Tajemnica molekuły młodości polega na powolnym i długotrwałym uwalnianiu się kwasu hialuronowego z miejsca iniekcji, działa jak miliony drobnych sprężynek uruchamiających produkcję elastyny i kolagenu typu I, II, IV, VII.

Dzięki unikalnej strukturze produktu swobodnie wnika w tkankę podskórną i skórę właściwą, dając efekt liftingu, będąc zaś alternatywą do wypełniaczy HA.

Profhiloto molekuła młodości przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry w zaledwie 10 ukłuciach. Specjalnie opracowanie miejsca iniekcji zwane BioEstetycznymi Punktami, pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia, zapewniając doskonałą dyfuzję preparatu oraz nadając odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy. Odpowiednie wstrzyknięcie preparatu sprawia, że zabieg jest bezbolesny, a ryzyko obrzęków oraz siniaków pozabiegowych zminimalizowane. Efekty zabiegu widać już po zaledwie 2 dawkach. Ilość zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie w zależności od stanu wyjściowego skóry. Efekty serii zabiegów utrzymują się najczęściej okolo 1 – 1,5 roku.

Profhilo to najnowszy zabieg przeciwdziałający wiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Profhilo ma niespotykane dotąd maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego kwasu hialuronowego o najwyższym na Świecie stężeniu aż 64 mg w jednej dawce, a dzięki nowej generacji sieciowania- stabilizacji termicznej nie ma wad chemicznie sieciowanego HA Zabieg z użyciem preparatu Profhilo zwmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki w obszarze policzkowym, podpoliczkowym oraz okolicy oka. Wysmukla rysy twarzy, przywracając odpowiednie napięcie i jędrność skóry, jednocześnie liftingując linię żuchwy oraz skórę szyi. Rysy twarzy stają się smuklejsze oraz bardziej wyraźne, dając tak oczekiwany efekt biorewolumetryczny.


XELA REDERM

XELA REDERM to innowacyjny zabieg redermalizujący zawierający wysoko oczyszczony kwas hialuronowy pochodzenia biotechnologicznego w połączeniu z kwasem bursztynowym o podwójnym działaniu synergicznym.

Redermalizacja to innowacyjna metoda służąca skutecznej prewencji starzenia i odbudowy skóry. To mezoterapia dotleniająca, regenerująca oraz odmładzająca skórę. Połączenie dwóch składników o właściwościach rewitalizujących tworzy idealny koktajl do zabiegów poprawiających jakość i wygląd skóry twarzy oraz ciała.

Kwas bursztynowy zawarty w preparacie to produkt silnie regenerujący. Poprawia teksturę i wygląd skóry, zwiększa jej elastyczność i sprężystość oraz silnie odżywia. W efekcie czego skóra wygląda młodziej, jest jędrna, sprężysta, zmarszczki są zminimalizowane, zaś koloryt ujednolicony. Kwas bursztynowy wykazuje działanie antyoksydacyjne, zapobiega starzeniu oraz uszkodzeniu komórek skóry. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie wykazuje działanie nawilżające na skórę , redukuje straty wody w skórze, ujędrnia, napina,wykazuje silne działanie liftingujące.

Połączenie tych dwóch substancji w jednej ampułce potęguje ich działanie, zwiększając efektywność zabiegu.

Wskazaniem do redermalizacji jest korekcja i prewencja zmian faktury skóry spowodowana przez:
– starzenie się skóry
– patologiczne czynniki środowiska ( promieniowanie UV, zanieczyszczenie środowiska, palenie
papierosów i in.)
– skutki uboczne niektórych zabiegów ( blizny, przebarwienia, wiotkość skóry)

Redermalizacja wpływa na 3 główne mechanizmy naruszenia jakości skóry:

1. ODWODNIENIE
2. PATOLOGICZNE DZIAŁANIE WOLNYCH RODNIKÓW
3. ZABURZENIA KOMÓRKOWEJ PRZEMIANY MATERII

W ofercie posiadamy trzy zabiegi Xela Rederm o różnych stężeniach kwasu hialuronowego. XELA REDERM 1.1% rekomendowany jest dla klientów ze skórą suchą oraz cienką w wieku 28- 35 lat, służy do korekty oznak przedwczesnego starzenia się skóry, typ „ zmęczona twarz”, do leczenia przebarwień, jako zabieg przygotowujący do peelingów chemicznych i rehabilitacji po tych zabiegach, jako zabieg regenerujący po zabiegach laserowych oraz radiofrekwencji igłowej, do regeneracji zniszczonej skóry dłoni, dla skóry tłustej, skóry z bliznami potrądzikowymi jako zabieg napinający i odbudowujący struktury skóry.

XELA REDERM 1,8% rekomendowany jest dla klientów powyżej 35 roku życia,dla skóry suchej, od średnio nasilonych do poważnych oznak starzenia skóry. Służy do korekty opadającej powieki, korekty zmarszczek i bruzd ( nosowo- wargowych, międzybrwiowych, poziomych zmarszczek czoła, policzków), liftingu twarzy, szyi i dekoltu, a także odmłodzenia konturu ust. XELA REDERM 2,2 % rekomendowany jest zarówno do twarzy jak i ciała. Dla klientów powyżej 45 roku życia do korekcji opadającej powieki, korekta powierzchni wokół ust i czerwieni wargowej, korekta zmarszczek i bruzd nosowo- wargowych, międzybrwiowych, lifting i odbudowa owalu twarzy, lifting dekoltu, ciała ( skóra brzucha, ramiona itp.).

Jak często należy wykonywać zabieg?

Zabieg wykonujemy co 2 tygodnie, w zależności od stanu wyjściowego skóry oraz efektów, które chcemy uzyskać wykonujemy średnio 4-6 zabiegów w serii.

error: Proszę nie kopiować treści.