Trychologia

Zabiegi trychologiczne w skuteczny sposób leczą problemy związane ze skórą głowy i włosami. Ponad połowa populacji cierpi na problemy związane z owłosioną skórą głowy. Zaliczamy do nich między innymi: wypadanie włosów, choroby skóry głowy (łupież, AZS, ŁZS, zapalenie mieszków włosowych), łysienie, nadmierna suchość i łamliwość włosów. Na problemy związane z włosami cierpią zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Serie trychologiczne w naszym salonie są dobierane indywidualnie dla każdego klienta. W trakcie konsultacji przeprowadzany jest dokładny wywiad na podstawie, którego ustalamy terapie odpowiednie dla problemu skóry głowy oraz stylu życia. UWAGA – Przed pierwszą konsultacją należy wykonać badania krwi.

Ponadto współpracujemy z salonem fryzjerskim, w którym można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych na włosy czy wykonać profesjonalny peeling skóry głowy. Synergistyczne działanie zabiegów trychologicznych pozwala na uzyskanie prawidłowych efektów zabiegu w odpowiednim czasie, przyspiesza efekty terapii i pozawala cieszyć się pięknymi włosami na długi czas.

Wskazania do zabiegów trychologicznych:
– nadmierne wypadanie włosów
– łupież
– sucha, swędząca skóra głowy
– atopowe zapalenie skóry głowy
– włosy przesuszone, łamliwe, kruche
– pobudzenie wzrostu włosów
– łysienie hormonalne
– łysienie androgenowe
– regeneracja włosów zniszczonych farbowaniem oraz innymi zabiegami fryzjerskimi
– rewitalizacja skóry głowy, jako zabieg witaminowy
– poprawa objętości włosów, uniesienie ich od nasady (w przypadku włosów klapniętych, ulizanych)
– w przypadku nadmiernego przetłuszczania się skóry głowy i włosów
– łojotokowe zapalenie skóry głowy
– w celu podtrzymywania efektów po przeszczepach włosów

Jak przygotować się do zabiegu?

– w dzień zabiegu umyj głowę
– wykonaj peeling 1- 2 dni przed zabiegiem, skóra głowy musi być porządnie oczyszczona z łoju, martwego naskórka i wszelkich resztek preparatów do stylizacji włosów.
– peeling możesz wykonać samodzielnie w domu preparatami trychologicznymi lub w salonie fryzjerskim, z którym współpracujemy
– na tydzień przed zabiegiem odłóż przyjmowanie preparatów heparyny, i innych zwiększających krwawnienie
– w dzień zabiegu oraz po nim nie stosuj leków NLPZ (ibuprom, aspiryna, polopiryna, naproxen)
– po zabiegu nie korzystaj z basenu, sauny, ani zabiegów farbowania włosów przez około 7-14dni

Zabiegi trychologiczne

Mezoterapia Dr. CYJ Hair Filler

Peptydowa terapia Dr. Cyj to innowacyjny zabieg redukujący wypadnie włosów i przyspieszający ich odrost, poprzez pobudzenia krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Prace nad tym preparatem trwały ponad 10 lat- ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła 7 rewelacyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Minimalna dawka skoncentrowanego preparatu po wstrzyknięciu w skórę utrzymuje się w niej jeszcze 2 tygodnie,powoli i długotrwale odżywiając tkanki. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, kolejne zaś przyspieszają porost oraz odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Efekty widać już po 2 miesiącach.
Seria 4 zabiegi, zabieg raz na 14 dni

Mezoterapia Hair Koktajl

To zabieg mezoterapii oparty na koktajlach bogatych w minerały, witaminy, kwas hialuronowy i aminokwasy. Każdy preparat dobierany jest indywidualnie do potrzeb skóry głowy czy włosów klientki. Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu przy pomocy cieniutkiej igły w skórę głowy, może być wykonywany ręcznie lub przy użyciu specjalistycznego urządzenia. Zabieg nawilża suche włosy, zagęszcza je i dodaje objętości fryzurze. Świetnie sprawdza się gdy włosy się elektryzują, są kruche czy łamliwe. Dodatkowo pobudza wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu.

Seria 8 zabiegów, zabieg raz na 14- 28 dni

Karboksyterapia skóry głowy

Zabieg polegający na wprowadzeniu medycznego dwutlenku węgla w głąb skóry głowy, co w efekcie stymuluje syntezę nowych naczyń krwionośnych, zwiększa metabolizm w tkankach, poprawia mikro- i makrokrążenie oraz zwiększa elastyczność skóry. Dzięki tym procesom następuje intensywne dotlenienie i odżywienie mieszków włosowych oraz cebulek włosa, oraz pobudzenie pustych mieszków włosowych do produkcji nowych co skutkuje zahamowaniem wypadania włosów oraz wzrostem nowych. Metoda ta jest całkowicie naturalna, 100% bezpieczna i mało inwazyjna.

Seria 10 zabiegów, zabieg raz na 7 dni

Zabieg prądy D’arsonvala

Jednym z podstawowych zabiegów trychologicznych jest D’arsonvalizacja skóry głowy. Darsonval to urządzenie wykorzystujące prąd wielkiej częstotliwości, dzięki czemu dochodzi do podgrzewania tkanek, zwiększenia ukrwienia skóry głowy i odżywienia mieszków włosowych. W takcie zabiegu wytwarza się ozon, który ma działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, dzięki czemu przywraca odpowiednią florę bakteryjna na skórze głowy. Zabieg zalecany dla skór z nadmiernym łojotokiem i łupieżem, posiada właściwości seboregulujące. Jest całkowicie bezbolesny, może być wykonywany dla młodzieży, w trakcie okresu dojrzewania.

Seria 20 zabiegów, zabieg codziennie lub co 2 dni.

error: Proszę nie kopiować treści.